Služby

poskytujeme komplexní nabídku služeb

S realitními službami neoddělitelně souvisí i zajištění financování nemovitostí. Propojením těchto služeb umíme časově zefektivnit prodej nemovitosti, neboť zájemci rovnou navrhujeme nejlepší způsob jejího financování. Tímto se stává průběh realitní obchodu hladší, bezpečnější a samozřejmě rychlejší. Dokážeme tak oboustranně prodávajícímu i kupujícímu zjednodušit obchod, ušetřit čas i peníze a soustředit se na hladký průběh obchodu.

Vždy klientům říkám, že zajistit hypotéku umí kde kdo. Důležité ovšem je, aby byla výhodná pro klienta a hlavně – že jim profesionální konzultant pohlídá končící fixace, navrhne jak úvěr předčasně splatit. Hlavní službou, která tyto potřeby a požadavky klientů umí zpracovat a také pohlídat je „finanční plán“ tak, aby klient dokázal podle svých představ dlouhodobě šetřit, zhodnocovat finanční prostředky a s nimi si pak splnil své důležitě životní cíle nebo předčasně splatil hypotéku.

Komplexnost našich služeb lze ilustrovat konkrétní praxí

Během dvou konzultací zákazník zjistil, že mu mohu být užitečný hned ve dvou důležitých oblastech života, které aktuálně řeší. Trápilo jej, že si neumí poradit s dlouhodobou ochranou naspořených prostředků na důchod a s prodejem bytu po své. Po zjištění detailů jeho situace i budoucích plánů jsem mu navrhnul, jak své úspory ochránit před inflací. Zároveň jsme spočítali, že nemusí čekat na státem přidělenou důchodovou rentu a může do „renty“ odejít už 10 let před dovršeným důchodovým věkem.

Kolem prodeje bytu jsem pro něj zajistil kompletní realitní servis od zjištění představ o průběhu prodeje, přes profesionální fotografie, inzerce na 12 realitních serverech, zajištění právního servisu včetně rezervační smlouvy, úschovy prostředků, kupních smluv, prohlídek, zajištění vkladu do katastru nemovitosti, až po předání bytu kupujícímu. Prodej proběhl velice hladce, protože přidanou hodnotou, proč spolupracovat se mnou, bylo i vyřízení hypotečního úvěru kupujícímu. Vše tak bylo „pod jednou střechou“ ke spokojenosti zúčastněných tří stran. Na základě dobré zkušenosti mě kupující bytu požádal o konzultaci v oblasti financí a realit. A začali jsme zpracováním finančního plánů na rentu…

Investice jsou nedílnou součástí života, které zajistí klienta na všechny životní situace, dostatečné rezervy patří k nejdůležitějším pilířům „finančního plánu“. S rezervami na jednotlivé životní situace je tak klient připraven, že je všechny zvládne ať jsou příjemné nebo nepříjemné.

Plánování a správa investic jsou pro mě koníčkem. Svým klientům vysvětluji, jak důležitou roli rezervy mají v lidském životě a čím je jich více, tím je to lepší. Plánování návrhu investic je velmi individuální řadou kroků na základě potřeb a požadavků klienta a musí být správně a smysluplně nastavené. Potřebami je myšleno, čeho chce zákazník dosáhnout a kdy. Způsobů, jak si tvořit rezervy je mnoho a vždy záleží v jakém časovém horizontu a za jakým účelem jsou plánované. Ať už jde o spoření pro děti, na důchod, nebo předčasné splacení nemovitosti, stačí se podělit o své představy a životní cíle.

Jeden příklad z mnoha, kdy jedna cesta vede k otevření se dalších

Na základě doporučení jsem se s klienty sešel v jejich rodinném domě. Po představení portfolia mých aktivit souhlasili, abych jim pomohl s konsolidací několika úvěrů, které si sjednali během výstavby domu. Po zjištění jejich aktuální situace a zpracování finančního plánu jsme společně konsolidovali úvěry s úsporou 7 tisíc korun měsíčně, při refinancování hypotéky pak ušetřili další 2 tisíce korun měsíčně, celkem tedy 9 tisíc korun měsíčně. Mým dalším úkolem bylo představit klientům možnosti, jak se úvěrů zbavit podstatně dříve a ušetřit tím na úrocích v bance. Navrhl jsem jim způsob, díky kterému by splacení úvěry bylo možné už po 15 letech místo plánovaných 25 let. Klienti byli nadšení, jak se uvolnil rodinný rozpočet s tím, že i s výhledem dřívějšího splacení úvěrů se jim lépe „dýchá“. Začali si tvořit finanční rezervu na horší časy, kterou rovnou mohli investovat. A pokud horší časy nepřijdou? Buď předčasně splatí hypotéku, nebo budou mít naspořené prostředky na jejich společnou rentu.

Se svými klienty konzultujeme a navrhujeme řešení i pro další důležité oblasti s finančního plánování, které jsou nedílnou součástí života každého z nás.

Součástí komplexního poradenství ve finančních a realitních službách jsou i další oblasti. S odbornou péčí navrhujeme běžné účty, platební karty, majetkové pojištění, životní pojištění nebo spotřebitelské úvěry, a to vždy v souladu s finančním plánem. Všechny jednotlivé produkty pak do sebe smysluplně zapadají a tvoří funkční celek, jak mít vše v pořádku.

Životní pojištění

Neživotní pojištění

Běžné účty

Kreditní a debetní karty

Spotřebitelské úvěry

Reference ze sociálních sítí

Kontaktní formulář

Poradíme i vám, jak na zabezpečenou budoucnost:

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.