Reality

„Nákup, či prodej realit patří mezi nejdůležitější životní rozhodnutí. Proto by měl klient spolupracovat s profesionálem, který trhu opravdu rozumí a hlavně mu může důvěřovat.“

I když jsou požadavky klientů rozdílné, všechny spojuje potřeba bezpečí, důvěry a pochopení jejich požadavků. To vyžaduje nejen rozsáhlé zkušenosti, ale i komplexní služby – spolupráci s profesionály, kteří ovládají moderní marketingové nástroje, znají administrativní a právní úkony a dokážou je spojit s finančním řešením.

Prezentace nemovitosti a realizace prodeje na nejvyšší úrovni

Můj tým má bohaté zkušenosti s efektivními marketingovými nástroji realitního trhu, home staging, profesionální nafocení, 3D virtuální prohlídky nebo video prohlídky. Součástí našich služeb je administrativní a právní servis, realizace prohlídek až po předání bytu kupujícímu. Klient tak svěřuje svoji nejdůležitější transakci ve svém životě zkušeného týmu, který mu ušetří čas, peníze a starosti.

Nákup realit a následná péče

Ať už jde o pořízení vysněného bydlení, nebo investiční záměr, umíme klientům nabídnout nejvhodnější možnosti financování. Spolupracujeme s většinou českých bankovních institucí, navrhujeme nejlepší variantu hypotéky, která vyhovuje klientovi. Tím, ale naše práce nekončí. Jsme připraveni pomoci v momentě ukončení fixace úrokové sazby, nebo poradit s předčasným splacením úvěru na bydlení.

Naše realitní reference

25103 (5)

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec
21242 (1)

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice
20977 (2)

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou
19149 (1)

Rodinný dům 5+kk, Ruprechtice, Liberec

Rodinný dům 5+kk, Ruprechtice, Liberec
17678 (2)

Rodinný dům, Mníšek, Jizerské hory

Rodinný dům, Mníšek, Jizerské hory
6440 (1)

Pronájem luxusního rodinného domu, Doubí

Pronájem luxusního rodinného domu, Doubí
2019-07-01-10-40-59-csb_3767

Byt 2+kk, Rochlice, Liberec

Byt 2+kk, Rochlice, Liberec
25808 (1)

Stavební pozemek, 2251 m2, Liberec

Stavební pozemek, 2251 m2, Liberec
25675 (3)

Byt 4+1, Liberec

Byt 4+1, Liberec
25271 (1)

Chalupa, Kryštofovo údolí, Liberec

Chalupa, Kryštofovo údolí, Liberec
24402 (1)

Rodinný dům 5+1, Starý Harcov, Liberec

Rodinný dům 5+1, Starý Harcov, Liberec
19247 (2)

Rodinný dům 6+1, Lučany nad Nisou

Rodinný dům 6+1, Lučany nad Nisou
18677 (2)

Byt 4+kk, Rychnov,
Jablonec nad Nisou

Prostorný slunný byt 4+kk v klidné části
25983 (3)

Byt 2+1, Liberec

Prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví
26382 (3)

Byt 2+1, Libštát

Slunný byt 2+1 v OV, ve velmi klidné lokalitě

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec

Nabízeli jsme ke koupi rodinný dům se zahradou v klidné části Liberce – Horní Suchá. Jednalo se žádanou lokalitu v podhůří Ještědsko-kozákovského hřbetu a byla ideální jak pro rodinné bydlení, tak pro rekreační využití. Vzhledem k blízkosti přírodního parku Ještěd a oblíbeného sportovního areálu Ski areál Ještěd je ideálním výchozím bodem k zimním sportům.

Dům byl dispozičně řešen jako 4+kk. Velkorysý obývací pokoj byl spojen s kuchyňským koutem a jídelnou. Dále zde byly tři samostatné pokoje, z toho jeden v té době využíván jako šatna, prostorná koupelna s WC a spojovací chodba. V patře byl půdní prostor vhodný k vybudování dalších pokojů. Vytápění bylo řešeno krbovými kamny, s výměníkem, anebo elektrokotlem. Okna byla osazena venkovními žaluziemi. Dům byl vhodný i pro bezbariérové bydlení.

Dům byl zařazen v rámci energetické náročnosti do kategorie C. Zahrada nabízela možnost klidu a soukromí. Pro odpočinek bylo možné využít zastřešenou terasu, která byla přístupná přímo z obývacího pokoje. Pro uskladnění zahradního nářadí a techniky sloužila samostatná kolna na pozemku.

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice

Nabízeli jsme prodej hrubé stavby roubenky se slunnými pozemky na okraji obce Jeřmanice. Ačkoli pár minut od rychlostní komunikace, jednalo se o velmi klidné a tiché místo na jihovýchodní straně mírně svažitého pozemku o výměře 3424 m2. Zároveň šlo o poslední zastavěnou parcelu na konci slepé ulice, která byla připravena poskytnout pohodlné rodinné bydlení na dosah přírody. Dům byl dle projektu koncipován s dispozicí 6+kk se dvěma koupelnami a saunou. V rámci budoucí dostavby bylo možné dispozici částečně změnit.

Objekt byl připojen k elektrické síti, veřejnému vodovodu a kanalizaci. Veškerá okna a dveře byla vybavena trojsklem s izolační vrstvou, v přízemí navíc bezpečnostní fólií. Pod střešní krytinou od firmy Lindab byla aplikována nadkrokevní PIR izolace. Akumulační mastková krbová kamna Tulikivi zajišťovala jak vytápění, tak i ohřev vody, případně podlahové vytápění. Ke kamnům byly k dispozici paket na peletky a řídící jednotka. V ceně byl stavební materiál na dobudování příček v přízemí a schodů, dále pak venkovní nátěrové hmoty, plechová garáž a stavební buňka.

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou

V exkluzivní nabídce jsme nabízeli kompletně vybavené mezonetové bytové jednotky 2+kk o výměře 45,5 m2, která byla realizována v rámci projektu Nové Byty Hrádek nad Nisou. Jednalo se o moderní bydlení v blízkosti centra, k dispozici nedaleká cyklostezka, sportovní a rekreační areál Kristýna a hraniční přechod do Německa a Polska. Byt se nacházel na 3. nadzemním podlaží. V jeho ceně byl veškerý nábytek a moderní kuchyňská linka. Objekt byl vytápěn vlastní plynovou kotelnou – nízké provozní náklady. Bezproblémové parkování přímo před domem. Vhodné i jako investice.

Rodinný dům 5+kk, Ruprechtice, Liberec

Rodinný dům 5+kk, Ruprechtice, Liberec

Exkluzivně jsme ke koupi nabízeli slunný rodinný dům v žádané lokalitě Liberci – Ruprechticích. Nemovitost projektovaná Ing. architektem libereckého SIALu Jiřím Špiklou nabízela velkoryse řešený prostor s užitnou plochou 198 m2 a dispozicí 5+kk a zahradou o ploše 750 m2. Vytápění bylo zajištěno plynovým kotlem a krbovými kamny s rozvodem do ostatních místností. V zádveří bylo podlahové vytápění. Dům byl vybaven vestavěnými skříněmi a moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči. Celý objekt byl zajištěn alarmem. V přízemí byla instalována bezpečnostní nerozbitná okna. V technické místnosti zase zabudován trezor. K dispozici byla i garáž. Terasa byla v prvním patře. Jednalo se o tichou a klidnou lokalitu v blízkosti zeleně. Ukazatel energetické náročnosti: B – úsporná.

Rodinný dům, Mníšek, Jizerské hory

Rodinný dům, Mníšek, Jizerské hory

Ve výhradním zastoupení jsme nabízeli prodej rodinného domu se slunnou zahradou v Mníšku. Nemovitost se nacházela v žádané lokalitě na úpatí Jizerských hor s výbornou dopravní dostupností do Liberce. V obci byla základní občanská vybavenost: obchod, zdravotní středisko, škola, školka, sportoviště, in-line dráha, cyklostezka a restaurace. V blízkém okolí pak dvě přehrady s možností koupání.

Původní konstrukce domu byla v rámci kompletní rekonstrukce doplněna citlivě provedeným zateplením a přístavbou jak obytné části, tak garáže. V zadní části domu byla vybudována velkorysá dřevěná terasa vybavená grilem a elektronicky ovládanou markýzou. Udržovaná zahrada založená architektem byla vybavena nejen zvýšeným záhonem, zděným kompostem, dřevníkem, stodolou, skleníkem, vlastní studnou, ale i bazénem (9,4 x 4 m) se solárním ohřevem vody a automatickým dávkovačem chlóru pro vaše bezstarostné koupaní po celou sezónu. Vjezd na tuto zahradu a k objektu zajišťovala dálkově ovládaná brána, za kterou bylo možné parkovat až dvěma automobily.

Vstup do domu byl přes zádveří s původními zrepasovanými dveřmi. Ze vstupní haly se vešlo hned do několika místností. Tou nejdůležitější byl opravdu velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. Tato část domu byla zvětšená o již zmiňovanou zateplenou přístavbu a východem na terasu. Dominantním prvkem byla na míru projektovaná kachlová kamna s automatickou regulací přívodu vzduchu. Moderní kuchyňská linka byla vyrobená z masivního dubu. Samozřejmostí byly zabudované značkové spotřebiče, včetně vysouvací digestoře. Další místností v přízemí byla velká koupelna, vybavená do prostoru umístěnou vanou, sprchovým koutem, WC a dvěma umyvadly. Z této koupelny byl také možný východ na venkovní terasu. V této části domu byla ještě jedna obývací místnost vhodná například jako pokoj pro návštěvy. Poslední dveře pak vedou do klenutého sklepa.

Do patra se stoupalo po dřevěných schodech, kde se nacházela na sever orientovaná ložnice a dětský pokoj. Z obou těchto místností bylo možné využít společnou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Dále zde byl vstup do praktické šatny a skládacím schodištěm do půdního prostoru.

Pronájem luxusního rodinného domu, Doubí

Pronájem luxusního rodinného domu, Doubí

V exkluzivním jsme nabízeli pronájem vybaveného luxusního rodinného domu se slunnou zahradou v klidné lokalitě Liberec – Doubí. V přízemí domu se nacházel prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelním koutem a východem na terasu a zahradu. Dále zde byla koupelna se sprchovým koutem a šatnou. V prvním patře byly tři pokoje využitelné jako ložnice, dětský pokoj či pracovna, koupelna s vanou a WC. Dva pokoje byly s balkónem. Dům byl vytápěn elektrokotlem, ohřev vody prostřednictvím boileru. Pozemek o ploše 836 m2 s udržovaným anglickým trávníkem byl obehnaný živým plotem s bránou na dálkové ovládání. Možnost parkování před garáží. Garáž k dispozici pouze k uskladnění věcí. Dům byl jištěn alarmem. Náklady na bydlení – energie cca 6 000,-Kč. Vynikající dopravní dostupnost na rychlostní komunikaci do Prahy. MHD 400 m, obchodní centrum 1 km, lyžařské středisko Javorník 4,5 km.

Byt 2+kk, Rochlice, Liberec

Byt 2+kk, Rochlice, Liberec

Nabízeli jsme k prodeji byt 2+kk s balkonem v nově zrekonstruovaném bytovém domě o velikosti 38 m2, v Rochlicích, v Liberci. Byt byl ve velmi dobrém stavu, vkusně a nadstandardně vybavený a zařízený. Rekonstrukce celého domu proběhla v roce 2018 a taktéž i rekonstrukce bytu. Součástí vybavení bytu byla kuchyňská linka včetně spotřebičů a lednice zabudovaná v kuchyňské lince. Další součástí bytu byl jídelní stůl, židle, pračka a kompletně vybavená koupelna. Vytápění bylo řešeno podlahovým vytápěním, nízké měsíční náklady činily cca 2 000,-Kč včetně elektřiny. U domu se nacházela oplocená zahrada s dětským hřištěm a vlastní parkoviště, s možností dokoupení parkovacího místa. V blízkosti domu byla veškerá občanská vybavenost jako mateřská a základní škola, obchody, restaurace, pošta i banka.

Z realitních prodejů Miroslava Vorla

Stavební pozemek, 2251 m2, Liberec

Stavební pozemek, 2251 m2, Liberec

Nabízeli jsme nádherný pozemek nedaleko od Liberce, téměř na samotě o rozloze 2251 m2. Přesto byla veškerá občanská vybavenost do 15 minut chůze. Celý pozemek byl určený ke stavbě rodinného domu se sedlovou střechou. Bylo jej možné i rozdělit na dva samostatné pozemky a postavit dva domky.

Z realitní prodejů Jana Honzíka

Byt 4+1, Liberec

Byt 4+1, Liberec

Exkluzivně jsme měli v prodeji nádherný a prostorný byt 4+1 v Liberci. Byt byl v třípodlažním domě téměř bez sousedů. Patřila k němu krásná zahrada s venkovním posezením a pergolou a velké úložné prostory na půdě, k tomu dva sklepy.

Chalupa, Kryštofovo údolí, Liberec

Chalupa, Kryštofovo údolí, Liberec

Exkluzivně jsme nabízeli chalupu v krásné lokalitě Kryštofova údolí u Liberce. Jednalo se o velmi žádané místo a k tomu více jak 8000 m2 pozemků.

Rodinný dům 5+1, Starý Harcov, Liberec

Rodinný dům 5+1, Starý Harcov, Liberec

Exkluzivně jsme nabízeli krásný slunný domek v Liberci ve Starém Harcově. Měl dispozice 5+1 a dvě koupelny. Rekonstrukce byla dokončená v roce 2019. Jednalo se o krásné místo pro bydlení s rodinou. V místě byla veškerá občanská vybavenost a krásná příroda.

Rodinný dům 6+1, Lučany nad Nisou

Rodinný dům 6+1, Lučany nad Nisou

Nabízeli jsme k prodeji krásný rodinný dům 6+1 umístěný v klidném místě Lučan nad Nisou, 5 km od města Jablonec nad Nisou. Dům byl po celkové rekonstrukci zateplení, fasády, topení, byla zde možnost připojení na plyn a vlastní studnu. Dále jej bylo možné upravit na dvougenerační nemovitost. K domu byl velký, mírně svažitý pozemek. V blízkém okolí do 2 km možnost koupání a lyžování. Nemovitost dýchala životem a byla vkusně vybavena, vhodná pro trvalé bydlení.

Byt 4+kk, Rychnov,
Jablonec nad Nisou

Prostorný slunný byt 4+kk v klidné části

Nabízeli jsme k prodeji prostorný slunný byt 4+kk v klidné části Rychnova u Jablonce nad Nisou, který byl umístěn v 2 NP bytového domu. K dispozici měl kuchyň s kompletní kuchyňskou linkou od firmy Dorint a kuchyňskými spotřebiči, obývací pokoj, dva menší pokoje, ložnici a koupelnu s vanou, samostatné WC. Úložný prostor poskytovala oddělená spíž, kterou bylo možné využít i jako šatnu. U domu se nacházela oplocená, travnatá zahrada. K bytu náležela sklepní kóje a garáž pro dvě auta, která byla součástí domu. V blízkém okolí byla veškerá občanská vybavenost: škola, školka, obchody, restaurace, nové sportovní a dětské hřiště.

Byt 2+1, Liberec

Prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví

Nabízeli jsme ke koupi prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 69 m2. Součástí vybavení byla nová kuchyňská linka se spotřebiči a vestavěná skříň v chodbě. Byt byl umístěn v přízemí cihlového domu. Příslušenstvím bytu byla půdní kóje. Parkovat bylo možné před domem. V okolí byla výborná občanská vybavenost: MHD, samoobsluha, restaurace, bazén. Užívání travnatého pozemku okolo domu bylo možné po domluvě s majitelem.

Byt 2+1, Libštát

Slunný byt 2+1 v OV, ve velmi klidné lokalitě

Prodávali jsme slunný byt 2+1 v OV, ve velmi klidné lokalitě městyse Libštát, na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší. Kuchyň byla vybavena kuchyňskou linkou se sklokeramickou deskou, troubou a digestoří. Mimo vlastní elektrokotel, bylo možné místnosti vytápět i z obývacího pokoje krbovými kamny na dřevo. K ohřevu vody sloužil elektrický bojler v koupelně. K dispozici bylo parkovací místo a k zahradničení bylo možné využít část společného pozemku za domem. Součástí bytu byly dvě sklepní kóje. Byt se nacházel ve velmi dobré dojezdové vzdálenosti do Lomnice nad Popelkou (5 km) i Jilemnice (12 km).

Z realitních prodejů Petra Suka.

Kontaktní formulář

Zanecháním kontaktu si můžete domluvit schůzku ohledně vašich plánů, potřeb a nápadů:

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.