Můj tým

Rád bych vám představil své služebně nejstarší kolegy, kteří mají všechny zákonné certifikace a oprávnění a jsou profesionály ve svých službách a současně mají lidský přístup.

Můj tým

Rád bych vám představil své služebně nejstarší kolegy, kteří mají všechny zákonné certifikace a oprávnění a jsou profesionály ve svých službách a současně mají lidský přístup.

Denisa Péryová

Manažer/Konzultant senior

Ze všeho nejvíc mne v práci baví propojení hypotečních, investičních a realitních služeb. Ráda klientům šetřím peníze za drahé nebo nevhodné smlouvy a ukazuji jim cestu, jak bezpečně a s jistotou mít peníze na zásadní životní situace jako je vysněné bydlení, lepší příležitosti pro jejich děti a pohodovou rentu, která nebude závislá jen na státních důchodech. To že jim umím i dobře poradit s výběrem vhodné nemovitosti a zajistit na ni financování, aniž by oni s tím měli jakékoliv starosti či běhání, je už jen třešničkou na několikapatrovém dortu mých služeb.

Moje kariéra v týmu Miroslava Vorla

V týmu Miroslava Vorla jsem od roku 2017. Jeho práci, profesionální, vstřícný a přátelský přístup jsem měla možnost poznat už před tím, jako jeho klientka. Pomohl mi řešit složitější finanční situaci a díky finančnímu plánování nastavil tvorbu rezerv, což se mi zpětně jeví jako zásadní krok. Díky velké spokojenosti jsem ráda jeho služby doporučovala svým blízkým a pak byl už jen krůček ke spolupráci. To, co mi na Mírovi sedělo z pozice klienta, pokračovalo i během mého zapracování a současného vedení. Vstřícní a přátelský přístup, trpělivost a systematičnost, vždy úsměv na tváři a velmi pozitivní energie. To jsou hlavní důvody proč se mi s Mírou skvěle pracuje, a proč jsem v jeho týmu. Myslím, že jsme nejen skvělý pracovní kolektiv, ale i parťáci a kamarádi.

Petr Suk

Finanční specialista

Ve finančním a realitním prostředí pracuji jedenáctým rokem. Pro toto odvětví jsem se rozhodnul po své vlastní špatné zkušenosti, kdy jsem koupil nevhodný pozemek a památkáři mě nedovolili postavit vysněný domek. Tenkrát jsem přišel o hodně peněz a řekl si, že pokud bych oslovil jiné lidi, kteří by mi pomohli, nemuselo to takto dopadnout. Při analýze trhu byla společnost Broker Consulting, a.s. jasnou volbou. Na mé práci mě nejvíce naplňují příběhy klientů a naplnění jejich cílů a snů…

Moje kariéra v týmu Miroslava Vorla

S Mírou se znám už z předchozího zaměstnání asi od roku 2008. Do společnosti jsem nastoupil v roce 2010 a nakonec jsme s kolegou Matějem Kubrtem přivedli o pár let později i Míru. Šel jsem si vlastní obchodní cestou a Míra tou manažerskou. Až jsme jednou naše úsilí spojili a já nastoupil do jeho týmu. Nikdy jsem toho nelitoval, kdykoliv jsem potřeboval s něčím pomoci, vždy ochotně pomohl a našli jsme řešení. Jsme si navzájem oporou. Na Mírovi si vážím jeho smyslu pro fair play a jeho přátelského přístupu. Navíc je výborný vypravěč, a tak se s ním i hodně nasmějeme.

Jan Honzík

Realitní specialista

V oblasti realit se úspěšně pohybuji již šestým rokem. Mojí osobní filozofií je maximální spokojenost každého klienta. Na základě mých bohatých zkušeností s důrazem na profesionalitu ve všech částech prodeje přináším prodávajícím i kupujícím jistotu, že vše jde správným směrem. Každým prodejem či pronájmem pro mě začíná nový příběh, na jehož konci na mě čekají spokojení klienti.

V rámci mých služeb a servisu využívám nejmodernější nástroje jako jsou pečlivě nastavená prodejní strategie na míru a cílený marketing, odborně nastavená tržní cena, poutavě zpracovaná prezentace nemovitosti, profesionální fotografie, home staging, vizualizace, 3D virtuální prohlídky, záběry z dronu a videoprohlídky. Investované finance do inzerce a marketingu, můj čas, individuální přístup a ochota zařídit i něco navíc jsou samozřejmostí a zároveň je to něco, co se mi vždy vrátilo v dobrém a co mě profesně naplňuje. I proto se těším na další třeba možná váš příběh. Jsem připraven pomoci i vám.

Moje kariéra v týmu Miroslava Vorla

S Mirkem Vorlem spolupracuji již čtyři roky. Za tu dobu jsem hodně příležitostí zjistit, že jsem měl to štěstí naskočit do toho správného týmu. Jeho schopnost semknout tým a trpělivě naslouchat a pomáhat každému nováčkovi i zkušenému matadorovi pro mě byla vždy inspirující. Díky jeho letitým odborným zkušenostem, které nám všem v přátelské atmosféře předává dál, je radost přinášet naše skvělé služby lidem kolem nás. Je mi ctí být jako realitní specialista součástí této skvělé party.

Michal Školník

Finanční a realitní specialista

Jmenuji se Michal Školník a jsem finanční a realitní specialista ve společnosti Broker Consulting, kde společně sdílíme stejné hodnoty, kdy na prvním místě je spokojenost klienta. Mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych dokázal s jistotou naplnit důležité životní kroky a cíle každému z Vás.

Moje kariéra v týmu Miroslava Vorla

Do týmu Míry Vorla jsem se přidal na začátku roku 2022, jako realitní specialista. Přivedl mě Honza Honzík, kterému zato extrémně děkuji. Je to tým úžasných lidí, které jsem si hned oblíbil a pochopil, že jsem na správné místě. Mile mě překvapilo, s jakou ochotou a péčí se mě Míra od začátku věnuje a ukazuje tu správnou cestu. Jeho přístup k zapracování nováčků je obdivuhodný. Je to opravdu top manažer. Mým cílem bylo vždy pomáhat lidem a jsem přesvědčen, že v oblasti financí a realit to s naším týmem zvládáme na jedničku.

Kontaktní formulář

Chcete se stát členem našeho týmu? Zjistěte, na jaké pozice hledáme nové kolegy a zanechte nám vzkaz:

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.