Byt 2+1, Liberec, Jablonec nad Nisou

Příležitost představit kvalitu mnou poskytovaných realitních služeb jsem dostal i při prodeji exkluzivního bytu 2+1 o výměře 65 m2 v klidné části sídliště Šumava v Českých Budějovicích. Byt prošel v roce 2015 kompletní nákladnou rekonstrukcí (zděná koupelna, elektro rozvody, podlahy, obložky, vestavěný nábytek na míru a nádherná kuchyň s jídelnou). Po rekonstrukci, která zahrnovala i výtahy, je i celý bytový dům. Proto se noví majitelé nemusejí obávat vysokých nákladů na bydlení.
Ačkoliv je byt spíše menší dispozice, interiér je řešen velmi funkčně. V obývacím pokoji je tak například instalována vestavěná obývací stěna, která je připravena na montáž výklopné manželské postele.

Prodávající se pokoušeli nabízet nemovitost sami, přes skvělý stav nemovitosti se jim ale nedařilo najít kupce. Poté, co jsme se domluvili na spolupráci při prodeji bytu, provedli jsme v něm kvalitní homestaging, pořídili jsme sérii profesionálních fotografií a nabídku jsme inzerovali na nejoblíbenějších inzertních portálech. A po čtrnácti dnech jsme už podepisovali rezervační smlouvu. Samozřejmostí i v tomto případě bylo zajištění právního servisu, který hlídá bezpečnost realitního obchodu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *