Realizované prodeje

Co se skrývá pod pojmem Finanční plán? Obrazně řečeno vytvoříme navigaci, která vás nasměruje k vašim snům.

25103 (5)

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec
21242 (1)

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice
20977 (2)

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec

Rodinný dům, Horní Suchá, Liberec

Nabízeli jsme ke koupi rodinný dům se zahradou v klidné části Liberce – Horní Suchá. Jednalo se žádanou lokalitu v podhůří Ještědsko-kozákovského hřbetu a byla ideální jak pro rodinné bydlení, tak pro rekreační využití. Vzhledem k blízkosti přírodního parku Ještěd a oblíbeného sportovního areálu Ski areál Ještěd je ideálním výchozím bodem k zimním sportům.

Dům byl dispozičně řešen jako 4+kk. Velkorysý obývací pokoj byl spojen s kuchyňským koutem a jídelnou. Dále zde byly tři samostatné pokoje, z toho jeden v té době využíván jako šatna, prostorná koupelna s WC a spojovací chodba. V patře byl půdní prostor vhodný k vybudování dalších pokojů. Vytápění bylo řešeno krbovými kamny, s výměníkem, anebo elektrokotlem. Okna byla osazena venkovními žaluziemi. Dům byl vhodný i pro bezbariérové bydlení.

Dům byl zařazen v rámci energetické náročnosti do kategorie C. Zahrada nabízela možnost klidu a soukromí. Pro odpočinek bylo možné využít zastřešenou terasu, která byla přístupná přímo z obývacího pokoje. Pro uskladnění zahradního nářadí a techniky sloužila samostatná kolna na pozemku.

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice

Hrubá stavba roubenky, Jeřmanice

Nabízeli jsme prodej hrubé stavby roubenky se slunnými pozemky na okraji obce Jeřmanice. Ačkoli pár minut od rychlostní komunikace, jednalo se o velmi klidné a tiché místo na jihovýchodní straně mírně svažitého pozemku o výměře 3424 m2. Zároveň šlo o poslední zastavěnou parcelu na konci slepé ulice, která byla připravena poskytnout pohodlné rodinné bydlení na dosah přírody. Dům byl dle projektu koncipován s dispozicí 6+kk se dvěma koupelnami a saunou. V rámci budoucí dostavby bylo možné dispozici částečně změnit.

Objekt byl připojen k elektrické síti, veřejnému vodovodu a kanalizaci. Veškerá okna a dveře byla vybavena trojsklem s izolační vrstvou, v přízemí navíc bezpečnostní fólií. Pod střešní krytinou od firmy Lindab byla aplikována nadkrokevní PIR izolace. Akumulační mastková krbová kamna Tulikivi zajišťovala jak vytápění, tak i ohřev vody, případně podlahové vytápění. Ke kamnům byly k dispozici paket na peletky a řídící jednotka. V ceně byl stavební materiál na dobudování příček v přízemí a schodů, dále pak venkovní nátěrové hmoty, plechová garáž a stavební buňka.

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou

Mezonetový byt 2+kk, Nové byty Hrádek nad Nisou

V exkluzivní nabídce jsme nabízeli kompletně vybavené mezonetové bytové jednotky 2+kk o výměře 45,5 m2, která byla realizována v rámci projektu Nové Byty Hrádek nad Nisou. Jednalo se o moderní bydlení v blízkosti centra, k dispozici nedaleká cyklostezka, sportovní a rekreační areál Kristýna a hraniční přechod do Německa a Polska. Byt se nacházel na 3. nadzemním podlaží. V jeho ceně byl veškerý nábytek a moderní kuchyňská linka. Objekt byl vytápěn vlastní plynovou kotelnou – nízké provozní náklady. Bezproblémové parkování přímo před domem. Vhodné i jako investice.

Rodinný dům 5+kk, Ruprechtice, Liberec

Rodinný dům 5+kk, Ruprechtice, Liberec

Exkluzivně jsme ke koupi nabízeli slunný rodinný dům v žádané lokalitě Liberci – Ruprechticích. Nemovitost projektovaná Ing. architektem libereckého SIALu Jiřím Špiklou nabízela velkoryse řešený prostor s užitnou plochou 198 m2 a dispozicí 5+kk a zahradou o ploše 750 m2. Vytápění bylo zajištěno plynovým kotlem a krbovými kamny s rozvodem do ostatních místností. V zádveří bylo podlahové vytápění. Dům byl vybaven vestavěnými skříněmi a moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči. Celý objekt byl zajištěn alarmem. V přízemí byla instalována bezpečnostní nerozbitná okna. V technické místnosti zase zabudován trezor. K dispozici byla i garáž. Terasa byla v prvním patře. Jednalo se o tichou a klidnou lokalitu v blízkosti zeleně. Ukazatel energetické náročnosti: B – úsporná.

Rodinný dům, Mníšek, Jizerské hory

Rodinný dům, Mníšek, Jizerské hory

Ve výhradním zastoupení jsme nabízeli prodej rodinného domu se slunnou zahradou v Mníšku. Nemovitost se nacházela v žádané lokalitě na úpatí Jizerských hor s výbornou dopravní dostupností do Liberce. V obci byla základní občanská vybavenost: obchod, zdravotní středisko, škola, školka, sportoviště, in-line dráha, cyklostezka a restaurace. V blízkém okolí pak dvě přehrady s možností koupání.

Původní konstrukce domu byla v rámci kompletní rekonstrukce doplněna citlivě provedeným zateplením a přístavbou jak obytné části, tak garáže. V zadní části domu byla vybudována velkorysá dřevěná terasa vybavená grilem a elektronicky ovládanou markýzou. Udržovaná zahrada založená architektem byla vybavena nejen zvýšeným záhonem, zděným kompostem, dřevníkem, stodolou, skleníkem, vlastní studnou, ale i bazénem (9,4 x 4 m) se solárním ohřevem vody a automatickým dávkovačem chlóru pro vaše bezstarostné koupaní po celou sezónu. Vjezd na tuto zahradu a k objektu zajišťovala dálkově ovládaná brána, za kterou bylo možné parkovat až dvěma automobily.

Vstup do domu byl přes zádveří s původními zrepasovanými dveřmi. Ze vstupní haly se vešlo hned do několika místností. Tou nejdůležitější byl opravdu velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. Tato část domu byla zvětšená o již zmiňovanou zateplenou přístavbu a východem na terasu. Dominantním prvkem byla na míru projektovaná kachlová kamna s automatickou regulací přívodu vzduchu. Moderní kuchyňská linka byla vyrobená z masivního dubu. Samozřejmostí byly zabudované značkové spotřebiče, včetně vysouvací digestoře. Další místností v přízemí byla velká koupelna, vybavená do prostoru umístěnou vanou, sprchovým koutem, WC a dvěma umyvadly. Z této koupelny byl také možný východ na venkovní terasu. V této části domu byla ještě jedna obývací místnost vhodná například jako pokoj pro návštěvy. Poslední dveře pak vedou do klenutého sklepa.

Do patra se stoupalo po dřevěných schodech, kde se nacházela na sever orientovaná ložnice a dětský pokoj. Z obou těchto místností bylo možné využít společnou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Dále zde byl vstup do praktické šatny a skládacím schodištěm do půdního prostoru.

Pronájem luxusního rodinného domu, Doubí

Pronájem luxusního rodinného domu, Doubí

V exkluzivním jsme nabízeli pronájem vybaveného luxusního rodinného domu se slunnou zahradou v klidné lokalitě Liberec – Doubí. V přízemí domu se nacházel prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelním koutem a východem na terasu a zahradu. Dále zde byla koupelna se sprchovým koutem a šatnou. V prvním patře byly tři pokoje využitelné jako ložnice, dětský pokoj či pracovna, koupelna s vanou a WC. Dva pokoje byly s balkónem. Dům byl vytápěn elektrokotlem, ohřev vody prostřednictvím boileru. Pozemek o ploše 836 m2 s udržovaným anglickým trávníkem byl obehnaný živým plotem s bránou na dálkové ovládání. Možnost parkování před garáží. Garáž k dispozici pouze k uskladnění věcí. Dům byl jištěn alarmem. Náklady na bydlení – energie cca 6 000,-Kč. Vynikající dopravní dostupnost na rychlostní komunikaci do Prahy. MHD 400 m, obchodní centrum 1 km, lyžařské středisko Javorník 4,5 km.

Reference